Сільський голова

Косенко Микола Васильович

Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Поділитися новиною:

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Тиждень пройшов під гаслом «Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає»

Ось і прийшла весна!

Нарешті по-весняному почало пригрівати сонце. Побігли по дорогах струмочки від талого снігу. Забубоніла крапель, наспівуючи мелодію улюбленої пісні. Разом із пробудженням природи весна несе нам багато прекрасних свят.

Але сьогодні мова піде про свято, яке не позначено червоним у календарі, але воно є улюбленим для дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з бібліотекою. Для тих, хто ще не знає або призабув, хочемо нагадати, що традиційно в Україні, в кінці березня – на початку квітня у бібліотеках проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. 

Урочисто відкрився Тиждень у бібліотеці-філії с.Ягідне. Маленькі читачі 1-4 класів Ягіднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснили подорож до казки - вікторини  і проявили свій інтелект в ході ерудит-лото «Казковий калейдоскоп». 

Непомітно та цікаво промайнув час для учнів 5 класу у ході бібліотечно-бібліографічної екскурсії «Добридень, книжкова країно» та подорожі в історію екранізації книги «Зі сторінок на екран».

Також заохочували до читання користувачів 8-9 класу провівши: вікторину «Найрозумніший».Сприявши в формуванні та розвитку в учнів інтелектуального й духовного потенціалу.

Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання Альбом: Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Web-адреса: yagidne.kupyansk.info/news/id/10159 | Переглядів: 122Дата публікації: 10:50 10.04.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада