Сільський голова

Косенко Микола Васильович

Перемога одна на всіх
Перемога одна на всіх

Поділитися новиною:

Перемога одна на всіх

Все далі в історію відходять грізні і важкі роки Великої Вітчизняної війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя за наше з вами сьогодення.

У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Зберегти їх пам'ять, донести ЇЇ до молодого покоління святий обов’язок кожного.

8 травня бібліотека –філія разом з Ягіднянською ЗОШ І-ІІІ ступенів провели вечір фронтової пісні.
Через книги, пісні военних років ,кадри кінохронік діти доторкнулись до сторінок Великої ВітчизняноЇ війни.

9 травня  Ягідненська громада зібралася для того, щоб відзначити 72-річницю Перемоги у Другій Світовій війні, вшанувати подвиг українського народу, віддати шану всім борцям проти нацизму та загадати про загиблих воїнів і жертв війни. Біля пам’ятника загиблого солдата відбулась урочиста церемонія покладання квітів.

О 10-00 відбувся святковий концерт присвячений Дню Перемоги. Присутніх привітали Начальник відділу ЖКГ та РВІ Куп’янської РДА Говорова Мирина Михайлівна, сільський голова Косенко Микола Васильович, директор Ягіднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Загоруйко Антоніна Леонідівна.

В концертній програмі взяли учясть діти дитячого садочка «Сонечко», учні Ягіднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасники вокального гуртка «Ягідка» та учасники художньої самодіяльності Ягідненського сільського клубу.

Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх. Альбом: Перемога одна на всіх.
Web-адреса: yagidne.kupyansk.info/news/id/10348 | Переглядів: 221Дата публікації: 10:49 10.05.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада