Сільський голова

Косенко Микола Васильович

День толерантності та терпимості

Поділитися новиною:

День толерантності та терпимості

16.11. 2017 року учні нашого закладу приєдналися до відзначення Міжнародного дня толерантності та терпимості. Міжнаро́дний день толера́нтності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

           З нагоди цього дня в Ягіднянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеніву в школі пройшов день толерантності.

     Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки.

Також учні взяли участь конкурсі малюнків «Будь толерантним завжди» та було створено «Дерево толерантності», яке символізує собою життя, мудрість, духовну культуру людства. На «Дереві толерантності» учні написали ті людські якості, які вважали головними для толерантної людини.

Проведення таких заходів у школі допомагає сформувати в учнів правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.

Альбом: День толерантності та терпимості Альбом: День толерантності та терпимості
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/11594 | Переглядів: 94Дата публікації: 17:25 16.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада