Сільський голова

Косенко Микола Васильович

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Поділитися новиною:

29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

«Юних сміливців, яких жменька була – Із серцем зі сталі і духом з граніту. О, велич летіла у вічність з їх лав, І чин їх навіки став юності митом…»

                У Ягіднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів вшанували пам’ ять подвигу Героїв Крут.

     Педагогом – організатором Подару С.М., біблітекарем школи Авдієнко Л.В., та спільно з сільською бібліотекою та сільським клубом було проведено тематичну лінійку присвячену  історії Української революції 1917 – 1921 років та подіям біля Крут у січні 1918 року. Учні школи  виступили перед школярами з літературною композицією на тему «Над Крутами – круки…»

  Класні керівники провели уроки пам’яті під час заходів учні переглянули  уривок з документального фільму «Бій під Крутами».

   Бібліотекарем школи Авдієнко Л.В. оформела книжкову виставку на тему «Пам’яті героїв Крут».

Альбом: 29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Альбом: 29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Альбом: 29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Альбом: 29 січня 2018 року в Україні на загальнодержавному рівні відзначатиметься 100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
Web-адреса: yagidne-zosh.kupyansk.info/news/id/12220 | Переглядів: 99Дата публікації: 11:51 29.01.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада